0 (312) 524 25 60Bilgi ve Rezervasyon

Aktiviteler

Paradise Aqua Thermal Resort&SPA Yapılabilecek Aktiviteler

 

Spa / Wellness Bilgileri

 

Ücretli Aktivite Bilgileri :

 

Spa merkezimiz de ücretli olan; Cilt Bakımı, Aromaterapi, Çamur Banyosu, Masaj, Hydroterapi, Özel Aile Kabinleri, Tuz Odası misafirlerimizin çalışma hayatının tüm yorgunluğunu, şehir hayatının tüm stresini atabilecekleri sessiz, rahatlatıcı, huzurlu ve eşsiz bir tatil imkanı sunmaktadır. 

 

Otelimiz de bulunan Lobi bar, Picasso cafe, Snack bar ve Teras cafe'de misafirlerimiz birbirinden farklı kokteyl ve lezzetli tatları deneme fırsatına sahip olmaktadır.

 

Marketimiz sayesinde otelden ayrılmadan tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

 

Ücretsiz Aktivite Bilgileri :

 

Bay ve bayanlara özel ayrı ve Ücretsiz olan; Kapalı Yüzme Havuzu, Termal Havuz, Türk Hamamı, Jakuzi, Sauna, Fin Hamamı, Buhar Odası, Oyun Salonu, Otopark, Wi-fi ve Karma kullanılan; Açık-Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu ve Aqua Park kullanımlarıda ücretsizdir.

 

Ayaş' ın en büyük sosyal alanına sahip olan Otelimiz siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için, eğitimli ve profesyonel personelimiz gün boyu hizmetinizdedir.

 

Misafirlerimize özel sunmuş olduğumuz aktiviteler sayesinde kendizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

 

Gün boyu devam eden sizlere özel animasyonlar ve oyun salonumuz ile ailenizle birlikte eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

 

Dolu dolu güzel bir tatil için sizleri bekliyoruz.